بک لینک رایگان = نابودی سایت

خیلی از سایت ها، اقدام به این عمل کردن یعنی “بک لینک رایگان!”
خب همین اول باید بگویم به شدت از این سایت ها دوری کنید چون ضرر جبران ناپذیری به دامنه شما میزنه در این سایت ها با گذاشتن لینک شما در هزاران سایت پنالتی شده یا به عبارتی جریمه شده توسط گوگل گذاشته میشه که این کار می تونه واسه سایت شما یک فاجعه بزرگ باشه من بر این باور هستم حتی اگر لینک شما در یک سایت اسپم شده توسط گوگل باشه تاثیر منفی روی دامنه شما میزازه پس فکر کنید تعداد این لینک ها بالای هزار باشد چه اتفاقی برای سایت شما می افتد.

خب بزارید بگویم چه اتفاقی می افته
سایت شما دیگه در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده نمی شه و صفحات ایندکس شده ی شما حذف می شود یا دیگر ایندکس نمی شود این بستگی به گوگل دارد که شما را چه گونه جریمه کنید.

شاید برای شما سوال شده باشد چرا ما همیشه درباره بهینه سازی برای موتور جستجو گوگل صحبت می کنیم باید بگویم 75 در صد جستجو ها در گوگل انجام می شود و این در صد در کشورمان ایران بیشتر است پس برای تمام مدیران و سئو کار ها گوگل اهمیت بیشتری دارد.

همچنان در خرید بک لینک هم باید به نکاتی توجه کنید که می توانید مقاله ی ویژگی های یک بک لینک قوی را مطالعه کنید.

نتیجه گیری :
گول سایت های خارجی یا ایرانی بک لینک رایگان را نخورید این سایت ها فقط برای جذب بازدیدکننده این کار را می کنند و هیچ گونه سودی برای شما ندارد حتی صدمه جبران ناپذیری به دامنه شما می زنند.
لازم نیست هزینه های زیادی برای تبلیغات و بک لینک بپردازید می تونید کم کم شروع به تولید محتوای با کیفیت کنید و اون رو هر روز جامع تر و کامل تر بکنید.

بک لینک فقط یکی از هزاران فاکتور سئو سایت است

منبع : سئو سایت

ارسال دیدگاه